Přečtěte si reference od našich klientů

Co o nás říkají naši klienti? Pokud chcete o nás zjistit více, neváhejte je kontaktovat.

Velmi jsem ocenila úvodní formulář a rozhovory, které mi pomohli uspořádat myšlenky a jasně formulovat, k čemu má web sloužit a jak má působit. Dále oceňuji přátelské jednání a profesionální komunikaci. Spolupráce se StartOnline byla pro mně radostí, doporučuji.

Jana Koláčková

Biodotek.cz

Studio Startonline jsem požádal o propagaci nového webu Oldtimer Parking. Osobně jsme probrali, jaké možnosti online propagace jsou pro projekt vhodné k tomu, aby se nabízená služba dostala k potenciálním zákazníkům.

Dohodli jsme se na úpravě textů stávajícího webu a tvorbě nového blogu, který pomůže zobrazování webu ve vyhledávačích. Napsali jsme první články a díky jejich trpělivé pomoci jsem byl v krátké době schopen vytvářet a zveřejnit články i sám, což pro mne do té doby byla absolutně neznámá oblast. Studio StartOnline se postaralo o registraci firemních profilů a zápisů v mapách, vytvořili jsme společně i propagaci na Facebooku. Dále jsme oslovili partnerské weby, na kterých jsme umístili bannery propagující slavnostní zahájení projektu.

Spolupráce probíhala svižně, StartOnline pohánělo věci vpřed, abychom celou práci zdárně dokončili.

S prací StartOnline jsem spokojen a mám radost, jak můj projekt ožil a vypravil se do světa.

Petr Burcal

Oldtimer Parking

S firmou StartOnline spolupracujeme více než jeden rok. Z prvotní myšlenky “pouze” vylepšit webové stránky a začít se “trochu více“ věnovat on-line marketingu, se vyvinula sice velmi náročná, nicméně z dlouhodobého hlediska úspěšná spolupráce. Je skvělé, že začínají od základu, tedy s analýzou problému, a pak se mu skutečně věnují. A neslibují zázraky. Úspěch se málokdy dostaví přes noc, i u nás se výsledky dostavily až časem, ale stále je co zlepšovat. Na StartOnline je neméně důležité i to, že dokáží motivovat nejen “on-line”, ale zejména při osobních schůzkách a probírání dalších strategií, kdy skutečně je vidět jejich zájem a zapálení pro věc.

Luboš Maule

gpscentrum

I needed a website design service to be both intelligent and heartfelt and I found StartOnline, which is much more than just an IT expert.

Andreas Huckele

Školení je velmi praktické, věcné a srozumitelné. V krátkém čase jsem se zorientovala ve struktuře webu a ve způsobu, jak na web přidávat články, aktuality a fotografie. Nyní umím sama s webem pracovat a dále ho rozvíjet.

Zuzana Kozáková

Česká asociace kraniosakrální biodynamiky

Moc za vše děkujeme, stránky se nám moc líbí, skvělá práce!

Eva a Michal Susovi

Truhlářství Sus

S mým novým webem se mi velmi příjemně pracuje. Od svých klientů dostávám skvělou zpětnou vazbu, jak za pěkný design, tak za to, že je uživatelsky velmi přívětivý. Děkuji moc.

Ma Prem Sugandho

OSHO Institute for Inner Alchemy & Meditation

Firma StartOnline mi kompletně vytvořila webové stránky, vizitky, letáčky a pomohli mi i s celou úvodní marketingovou strategií přes Facebook. Vše bylo řešeno velmi pečlivě a citlivě na základě mých představ a požadavků, komunikace probíhala perfektně. Moc děkuji za obrovskou marketingovou podporu, všechny nápady a kreativitu!

Mirka Marešová

Školení bylo dobře strukturované a šité na míru našim potřebám, tedy zaměřené zejména na tu analýzu dat, která se nám zdála nepřesná, či zavádějící. Školení můžeme určitě velmi doporučit, ať již se jedná o zodpovězení konkrétních dotazů nebo o všeobecný přehled, jak s tímto nástrojem efektivně pracovat.

Tereza Zvěřinová

M-atelier, s.r.o.

Díky za rychlost, dobré nápady a schopnost řešit nečekané problémy. Web byl na světě za 6 dnů a velmi se povedl.

Filip Žitník

Léčení traumatu

Zkusil jsem kampaň na půjčovnu aut a po krátkém čase jsme zjistili, že má zajímavé výsledky i ceny za konverze (poptávky z webu). Podnítilo mě to uvažovat o rozšíření tohoto byznysu pronájmu vícemístných vozů.

Jakub Svoboda

Volkswagen-audi.cz

Díky školení studia Startonline jsem získala přehled o možnostech online marketingu, o kanálech využitelných pro B2B a základní vhled do toho, jak jednotlivé kanály fungují a jak je optimálně využít pro naší firmu.

Martina Švehlová

Wavin Ekoplastik, s.r.o.