Máte podnikatelský nápad a potřebujete ho zafinancovat? Nebo máte rozběhnuté podnikání a potřebujete získat dodatečné financování pro jeho další růst? 

18. ledna 2017 jsme v pražském Hubu uspořádali společně s Venture Club přednášku na téma Jak získat peníze pro svůj projekt. Představili jsme současné možnosti financování projektů a jejich výhody a nevýhody.

Zajímá vás, co na akci zaznělo zajímavého? O něco jsme se s vámi podělili v tomto článku, a pokud chcete vědět opravdu vše, pořiďte si celé video z přednášky jenom za 200 Kč.

Co se ze záznamu dozvíte?

• Jaký typ projektů jsou investoři ochotni podpořit?
• Jaké podklady k projektu od Vás investoři žádají?
• Co si připravit k prezentaci projektu pro investory?
• Chcete vůbec získat investora? Není pro Vás lepší půjčit si z banky?
• K čemu získané peníze nejlépe využít?

Obsah jednotlivých přednášek

1. Přehled možností financování projektů. Představení Venture Club

MUDr. Petr Šedivý, předseda Venture Club, z.s.

Jaké možnosti financování projektů jsou momentálně na trhu k dispozici? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody a pro jaký typ projektů se hodí? Co nabízí klub investorů Venture Club v oblasti financování projektů? Jak to funguje?

2. Bankovní financování pro startupy

Ladislav Dvořák, manažer strategických projektů Česká Spořitelna

Jaké produkty pro začínající podnikatele jsou momentálně na trhu k dispozici? Jak fungují? Jaké jsou podmínky pro získání úvěru? Co banky posuzují? Je složité získat bankovní financování?  Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

3. Potřebuje startup finanční plán?

Ing. Jan Zavřel, ekonom Venture Club, z.s.

Potřebuje startup finanční plán? Jak má přemýšlet nad svými budoucími příjmy a výdaji? Jak si spočítat hodnotu svého startupu? Které aspekty spolupráce s investorem jsou v úvodním jednání nejdůležitější? Na co si dát pozor?

4. Panel investorů a diskuse

Viktor Zeisel, Mgr. Václav Jung a Ing. Jaroslav Kopta

Kdo jsou reální investoři, kteří mají zájem o investování do projektů? Proč se stáli investory? Do jakého typu projektů investují? Co od majitele byznysu očekávají? Jaké jsou praktické aspekty spolupráce s investorem?

Pořiďte si celý záznam akce jenom za 200 Kč.

 

Instrukce o platbě vám přijdou do mailu. Po přijetí platby na náš účet vám zašleme link s přístupem ke kompletnímu video záznamu.

 

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  Email:

  Ulice a číslo popisné:

  Město:

  PSČ: