Přečtěte si reference od našich klientů

Co o nás říkají naši klienti? Pokud chcete o nás zjistit více, neváhejte je kontaktovat.

Se studiem StartOnline jsem měl již dobré zkušenosti a proto jsem se na něj obrátil i s požadavkem na tvorbu mého osobního webu. Jako fotograf na volné noze dbám na to, aby mé fotografie působily čistým, moderním dojmem a byly dokonalé v každém detailu. A takový byl můj požadavek i na vytvoření webových stránek. Řekl bych, že patřím k náročnějším klientům a nespokojím se s jedním návrhem. Ve StartOnline však mají potřebnou dávku trpělivosti a tvoří kvalitní obsah tak dlouho, dokud nejsou obě strany spokojeny. Nejen že jsem se svým webem spokojený já, ale kladných ohlasů se mi dostává i od klientů, kteří naleznou vše rychle a přehledně, nic nechybí, ani nepřebývá. Oceňuji osobní přístup, rychlé vyhotovení za dobrou cenu a cenné rady z oblasti online propagace.

Jan Havlíček

Fotograf

S prací marketingového studia StartOnline jsem maximálně spokojený. Když jsme začali spolupracovat, prodej přes eshop tvořil jenom 5 %, od té doby rozšiřujeme naši nabídku a momentálně nám online prodej tvoří již 30 %. Daří se jim dodržovat cíle a zároveň přinášejí nové možnosti využití onlinu, díky čemu dále rosteme. Prostě StartOnline nastartovalo naše online podnikání.
Martin Cibulka

Jahodárna Brozany

Se službami Startonline jsem velmi spokojená. Spravují pro mne PPC kampaň, která mi pravidelně přináší nové zákazníky. Navrhli mi konkrétní a jednoduché úpravy v textech na webu tak, aby online marketing vedl ještě k lepšímu výsledku. Odvádějí výbornou práci v přátelské a zároveň profesionální atmosféře. Určitě budu se Startonline spolupracovat i nadále.
Mgr.Marta Ventrubová,

kouč NLP

Studio Startonline jsem požádal o propagaci nového webu Oldtimer Parking. Osobně jsme probrali, jaké možnosti online propagace jsou pro projekt vhodné k tomu, aby se nabízená služba dostala k potenciálním zákazníkům.

Dohodli jsme se na úpravě textů stávajícího webu a tvorbě nového blogu, který pomůže zobrazování webu ve vyhledávačích. Napsali jsme první články a díky jejich trpělivé pomoci jsem byl v krátké době schopen vytvářet a zveřejnit články i sám, což pro mne do té doby byla absolutně neznámá oblast. Studio StartOnline se postaralo o registraci firemních profilů a zápisů v mapách, vytvořili jsme společně i propagaci na Facebooku. Dále jsme oslovili partnerské weby, na kterých jsme umístili bannery propagující slavnostní zahájení projektu.

Spolupráce probíhala svižně, StartOnline pohánělo věci vpřed, abychom celou práci zdárně dokončili.

S prací StartOnline jsem spokojen a mám radost, jak můj projekt ožil a vypravil se do světa.

Petr Burcal

Oldtimer Parking

Před rokem jsem si stěhovala ordinaci čínské medicíny na nové místo v centru Prahy a byla to pro mne zároveň příležitost vytvořit si novou prezentaci na internetu. S radostí jsem se obrátila na Startonline, líbily se mi totiž dřívější realizace jejich webových stránek! Během pár týdnů byla první verze webu na světě. Dostala jsem také jednoduché zaškolení, jak si sama na web přidávat nové informace, za což jsem vděčná.

Spolupráce se Startonline byla skvělá – web www.mesickova.cz se moc povedl, chválí ho moji klienti, kolegové i přátelé a navíc se někteří z nich už inspirovali a nechali si udělat svůj web také od Startonline!

Ivana Měsíčková

Terapeutka tradiční čínské medicíny

Když jsem začínal se službou půjčovny živých vánočních stromků, obrátit se na studio StartOnline byl ten správný krok. Nejen že mi vytvořily kvalitní a fungující stránky, kterými jsem hned v prvním roce předčil konkurenci, ale hlavně mi pomohli zformovat celý koncept půjčovny, objednávkové postupy a budoucí směr. Celý tým se do projektu dokázal vcítit a vytvořit kvalitní texty, líbivou grafiku i animace. Protože cítím, že jsme na stejné vlně, nebojím se pustit do rozšíření nabídky a přidání nových služeb, s jejich podporou mohu dosáhnout dál, než byla má prvotní očekávání. Studio StartOnline dokáže díky svým zkušenostem a velké dávce empatie vybudovat z pouhé myšlenky úspěšný byznys a proto bych jejich služby doporučil všem podnikatelům, kteří jsou teprve začátku a míří ke hvězdám.

Jan Havlíček

Půjčovna stromků

I needed a website design service to be both intelligent and heartfelt and I found StartOnline, which is much more than just an IT expert.
Andreas Huckele

Spolupráce na tvorbě nové značky, grafiky a webu byla velmi příjemná a inspirativní.
Vladimír Kos

Saturia

S firmou StartOnline spolupracujeme více než jeden rok. Z prvotní myšlenky “pouze” vylepšit webové stránky a začít se “trochu více“ věnovat on-line marketingu, se vyvinula sice velmi náročná, nicméně z dlouhodobého hlediska úspěšná spolupráce. Je skvělé, že začínají od základu, tedy s analýzou problému, a pak se mu skutečně věnují. A neslibují zázraky. Úspěch se málokdy dostaví přes noc, i u nás se výsledky dostavily až časem, ale stále je co zlepšovat. Na StartOnline je neméně důležité i to, že dokáží motivovat nejen “on-line”, ale zejména při osobních schůzkách a probírání dalších strategií, kdy skutečně je vidět jejich zájem a zapálení pro věc.
Luboš Maule

gpscentrum

Školení je velmi praktické, věcné a srozumitelné. V krátkém čase jsem se zorientovala ve struktuře webu a ve způsobu, jak na web přidávat články, aktuality a fotografie. Nyní umím sama s webem pracovat a dále ho rozvíjet.
Zuzana Kozáková

Česká asociace kraniosakrální biodynamiky

Moc za vše děkujeme, stránky se nám moc líbí, skvělá práce!
Eva a Michal Susovi

Truhlářství Sus

Velmi jsem ocenila úvodní formulář a rozhovory, které mi pomohli uspořádat myšlenky a jasně formulovat, k čemu má web sloužit a jak má působit. Dále oceňuji přátelské jednání a profesionální komunikaci. Spolupráce se StartOnline byla pro mně radostí, doporučuji.
Jana Koláčková

Biodotek.cz

Firma StartOnline mi kompletně vytvořila webové stránky, vizitky, letáčky a pomohli mi i s celou úvodní marketingovou strategií přes Facebook. Vše bylo řešeno velmi pečlivě a citlivě na základě mých představ a požadavků, komunikace probíhala perfektně. Moc děkuji za obrovskou marketingovou podporu, všechny nápady a kreativitu!
Mirka Marešová

Školení bylo dobře strukturované a šité na míru našim potřebám, tedy zaměřené zejména na tu analýzu dat, která se nám zdála nepřesná, či zavádějící. Školení můžeme určitě velmi doporučit, ať již se jedná o zodpovězení konkrétních dotazů nebo o všeobecný přehled, jak s tímto nástrojem efektivně pracovat.
Tereza Zvěřinová

M-atelier, s.r.o.

Díky za rychlost, dobré nápady a schopnost řešit nečekané problémy. Web byl na světě za 6 dnů a velmi se povedl.
Filip Žitník

Léčení traumatu

Zkusil jsem kampaň na půjčovnu aut a po krátkém čase jsme zjistili, že má zajímavé výsledky i ceny za konverze (poptávky z webu). Podnítilo mě to uvažovat o rozšíření tohoto byznysu pronájmu vícemístných vozů.
Jakub Svoboda

Volkswagen-audi.cz

Díky školení studia Startonline jsem získala přehled o možnostech online marketingu, o kanálech využitelných pro B2B a základní vhled do toho, jak jednotlivé kanály fungují a jak je optimálně využít pro naší firmu.
Martina Švehlová

Wavin Ekoplastik, s.r.o.

Školení strategie pro Facebook mělo pro mně obrovský přínos v tom, jakým způsobem o Facebooku vůbec přemýšlet (určení mise, cílů, skupin apod.) Zjistila jsem také, co je na Facebooku možné a co ne. Teď je to o praxi.

Hana Homolková

Pasáž českého designu