Webové stránky

Chcete moderní web se vším všudy? Přemýšlíte, co a jak na web psát? Rádi byste, aby váš web skutečně prodával? Vytvoříme pro vás takový web, který vám přinese obchodní výsledky.

Webové stránky jsou dokladem vaší existence více než zápis v obchodním rejstříku.

Možná přes web přímo prodáváte, možná na webu „jen“ představujete své aktivity v offline světě, možná slouží k posílení vaší image, ale ve výsledku – vždycky jde o to zaujmout potenciální zákazníky.

Kvalitní web musí podtrhnout vaši jedinečnost, odpovídat na reálnou poptávku a přimět uživatele k akci: nakoupit, stáhnout e-book, přihlásit se na kurz, odebírat newsletter, podívat se na webinář… Dobré webové stránky nastartují váš vztah se zákazníkem.

Ve StartOnline takové weby tvoříme. Pracujeme na platformě WordPress, kterou ve světě využívají miliony uživatelů. Její výhodou je především flexibilita, cena a snadné ovládání.

Před zahájením tvorby webu doporučujeme mít jasnou online strategii. Web tak nebude stát jen tak na zelené louce, ale budeme už vědět například to, kudy bude nejlepší na web přivádět návštěvníky. A tomu můžeme podobu webu přizpůsobit.

Co vám naše webové stránky přinesou?

  • kvalitní texty a design, který vystihne vaši jedinečnost
  • jasnou strukturu čitelnou pro uživatele i vyhledávače
  • správné zobrazení na desktopu, mobilu i tabletu
  • jednoduché ovládání (zaškolíme vás)
  • flexibilitu pro budoucí úpravu a propojení s dalšími systémy
  • webové statistiky Google Analytics
  • profesionální zabezpečení a údržbu webu
  • dobrý základ pro SEO a online marketing
N

Webová vizitka

Jednostránkový web, perfektní pro mobily a tablety. Doporučujeme jako první osobní web, pro jednotlivé eventy nebo jako cílové stránky (microsite) pro kampaně.
N

Osobní web

Jednoduchý a flexibilní web sloužící jako online prezentace vaší činnosti. Doporučujeme pro živnostníky, zejména lektory, kouče, terapeuty a umělce.
N

Firemní web

Komplexní web, který reprezentuje váš brand a obsahuje podrobnou nabídku produktů či služeb. Doporučujeme pro všechny firmy, které ocení flexibilitu a cenovou výhodnost systému WordPress.

Chcete se s námi o tvorbě webu pobavit?

Ozvěte se nám a domluvíme se, jaký typ webových stránek pro vás bude mít největší přínos.

Podívejte se, komu jsme už webové stránky vytvořili:

Uvedení na trh nového produktu B2B: online strategie s důrazem na LinkedIn, tvorba prodejní landing page, kampaně na LinkedIn.

Realizace kompletního online marketingu: tvorba a úprava webu, správa sociálních sítí a PPC kampaní, tvorba obsahu, příprava segmentovaného e-mailingu.

Vytvoření firemní prezentace pro online prostředí: tvorba brandu a vizuální identity, tvorba a údržba webových stránek.

Prezentace produktu a značky: redesign webu s důrazem na SEO a zahájení obsahové strategie.