Poznejte tým StartOnline

Využijte naše 11leté zkušenosti v online marketingu
Tým StartOnline tvoří 4 úžasné ženy a spousta osvědčených externistů. Doplňujeme se nejen svým zaměřením v online marketingu, ale také svými povahovými rysy. Tvořit ryze ženskou firmu není naším cílem a rády mezi sebe přijmeme i nové kolegy!

Do práce vnášíme srdce, nadšení a kreativní nápady, vycházíme ale z dostupných dat. Naše aktivity měříme v číslech, vyhodnocujeme a optimalizujeme. Zkrátka umíme čarovat i počítat. K online marketingu máme celistvý přístup a rády nejdříve myslíme a testujeme a pak využíváme váš rozpočet efektivně. Díky tomu vám přinášíme výsledky.

Prosazujeme hodnotový marketing, a proto rády podporujeme vznik a rozvoj projektů s pozitivním dopadem na člověka, přírodu a společnost. Vytváříme prostředí, ve kterém se daří inspiraci, kreativitě, přátelským vztahům a dobré náladě.

Nastartujeme váš online marketing.

3… 2…1… StartOnline!
Milena Žitníková

Milena Žitníková

Konzultantka a mentorka, spoluzakladatelka firmy


Tvoří online marketingové strategie, školí a řídí rozvoj projektů.

Žanet Krasnecová

Žanet Krasnecová

Konzultantka, manažerka výkonnosti a spoluzakladatelka


Připravuje strategický marketingový plán, vyhodnocuje a zefektivňuje váš marketing.
Dagmar Mikolášková

Dagmar Mikolášková

Projektová manažerka a marketingová specialistka


Připravuje analýzy, tvoří obsah a optimalizuje vaše weby pro vyhledávače.
Eva Fridman

Eva Fridman

Marketingová specialistka

Připravuje analýzy klíčových slov a spravuje vaše kampaně.

Jak pracujeme a co je pro nás důležité?

N

Otevřenost

Pracujeme na světových platformách s otevřenými zdroji, dbáme ale na bezpečnost a zálohování. Taková řešení mají výhodnou cenu a jsou flexibilní k propojení s dalšími nástroji. 
N

Odbornost

Děláme jen to, co považujeme z odborného hlediska za správné. Nesmysly nerealizujeme, i kdybyste nám za to chtěli zaplatit. Za naší prací si stojíme.
N

Férovost

K spolupráci si vás nepotřebujeme „zaháčkovat“ neférovými smlouvami. Pokud od nás odejdete, odnesete si s sebou všechna data, zdroje a přístupy.
N

Transparentnost

U nás máte vždycky jasno, co děláme a za co nás platíte. Přehledné cenové nabídky a výkazy práce jsou pro nás samozřejmostí.
N

Vzájemná prospěšnost

Věříme, že aby byla naše spolupráce dlouhodobě příjemná, musí se zakládat na vzájemném respektu a rovnocenných vztazích.