Online strategie

Jste věční začátečníci s online marketingem? Právě rozjíždíte byznys a nechcete digitální strategii podcenit? Anebo si lámete hlavu, proč vám stávající marketing nepřináší výsledky?
Poradíme vám, jak na to. A začneme s online strategií.

Online strategie je jako plán vaší cesty. Říká, kam chcete dojet, kterou cestou je nejefektivnější se do cíle dostat a jak se vyhnout zbytečným odbočkám, které vás stojí jen čas a peníze.

Ve StartOnline stavíme online strategii na analýze chování uživatelů internetu – vašich potenciálních zákazníků.

Na rozdíl třeba od rozdávání letáků nebo reklamy na ulici lze z internetu získat přesná data – třeba co, kdy a kde lidé hledají. Díky tomu můžeme výsledky online aktivit plánovat předem a předvídat jejich reálný dopad. A díky tomu můžete být úspěšní na cestě k cíli – získání nových zákazníků.

Online strategii je ideální sestavit před začátkem vašich online aktivit. Všechny další kroky jako tvorba webu, spuštění kampaní, emailing či publikování obsahu na Facebooku z ní pak vycházejí.

Možná už máte nějaké marketingové kanály, ale nejste s nimi spokojeni. Pak je čas na online restart. Uděláme audit vaší dosavadní cesty, vezmeme z ní to dobré a uděláme společně nový plán.

Jaké otázky si při tvorbě online strategie klademe:

  • Hledají uživatelé internetu vaše produkty či služby?
  • Které online aktivity jsou pro vás vhodné vzhledem k vašim cílům?
  • Má váš web jasné sdělení a vede k cíli?
  • Jsou pro vás PPC reklama, Facebook nebo emailing efektivní?
  • Jak se vaše online prezentace liší od konkurence?
  • Tvoří vaše online aktivity synergii?
N

Začínáme

Rozjíždíte podnikání a chcete zjistit, jaký potenciál má pro vás internet? Doporučujeme každému, kdo se potřebuje rozhlédnout a vytvořit si vizi pro svůj online marketing.
N

Potřebujeme restart

Nepřinášejí vám online aktivity obchodní výsledky? Doporučujeme každému, kdo vynakládá čas a peníze na online marketing, ale není spokojen s výsledky.
N

Chceme impulz

Máte vlastní online marketing, ale potřebujete pohled zvenčí? Doporučujeme každému, kdo potřebuje nové perspektivy, které ho posunou dál.

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat.

Podívejte se, komu jsme už online strategii nastavili:

Zahájení prodeje online kurzu: online strategie a finanční odel prodeje, úpravy a SEO webu, realizace reklamních kampaní v systému Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Získávání zákazníků z online prostředí: online strategie a realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a LinkedIn, obsahové SEO webu a blogu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Realizace kompletního online marketingu: nastavení online strategie, realizace kampaní v Google ads a na Facebooku, práce na obsahové strategii a SEO.

Práce na zvyšování povědomí společnosti: nastavení online strategie, úpravy a SEO webu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní na LinkedInu, konzultační podpora dalších online aktivit.